Kullanım Koşulları ve Feragatname

Solucan Gübresi Rehberi olarak yayın yapan solucan-gubre.net sitesine sağlanan her türlü erişim ve sitenin kullanımı “Kullanım Koşulları” doğrultusunda gerçekleşmelidir. Solucan Gübresi Rehberi bu kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin, değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İnternet Sitesini ziyaret ederek kullanıcı Solucan Gübresi Rehberi Kullanım Koşullarını kabul etmiş olur.

Sorumluluk Reddi

solucan-gubre.net internet sitesi ve her türlü içeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Solucan Gübresi Rehberi, solucan-gubre.net sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda büyük özen göstermektedir. Fakat, solucan-gubre.net sitesi ve barındırdığı içerik ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Solucan-gubre.net’te yer alan bilgilerin veya dışarıya bağlantı verdiği içeriklerin kesin olduğu, eksiksiz olduğu, yasalara uygun olduğu, güncel olduğu, kullanılabilir ve doğru olduğu ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Solucan Gübresi Rehberi üçüncü taraf internet sitelerinden veya bunların içeriklerinden veya Solucan Gübresi Rehberine bağlantı veren hiçbir internet sitesinden veya sosyal medya hesaplarına verilen bağlantılardan sorumlu değildir. Solucan Gübresi Rehberi, solucan-gubre.net sitesinin kullanımını neticesinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı, bağlantınızın kesilmeyeceğini de aynı şekilde garanti etmemektedir.

Solucan Gübresi rehberi, solucan-gubre.net sitesinde yer alan güncelliğini yitirmiş bilgileri yayından kaldırmakla, güncellemekle veya düzeltmekle yükümlü değildir. Solucan Gübresi Rehberi, solucan-gubre.net sitesinde yer alan bilgileri önceden bildirmeksizin yeniden düzenleme hakkını saklı tutmaktadır.

Solucan Gübresi Rehberi, organik-gubre.net sitesinde yapmış olduğu paylaşımları kullanıcılar için bilgi vermek amaçlıdır. Solucan gübresi uygulama dozları, kullanım yöntemleri vb. bilgiler ortalama değer niteliğinde sadece bilgi amaçlıdır. Solucan Gübresi Rehberi olarak, solucan gübresinin katı veya sıvı gözetmeksizin kullanım öncesi uyguluma yapılacak olan toprak/yaprak analizlerinin yaptırılarak, ortaya çıkan ihtiyac neticesinde bitki sayısı, uygulama yapılacak alan büyüklüğü vb. faktörlerinde göz önüne alınarak Ziraat Mühendisileri kontrolünde yapılması gerektiğini önemle hatırlatır, olası risklere dair hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmediğimizi deklare ederiz.

Sosyal Medya Bağlantıları

solucan-gubre.net sitesinde, kendilerine ait logolarıyla belirtilmiş olan sosyal medya sitelerinin imlemelere yer verilmektedir. Bu sosyal medya adresleri, bahsi geçen sosyal medya platformlarının kullanıcıları tarafından profil sayfalarında seçili Solucan Gübresi Rehberi sayfalarının bağlantılarına yer vermek veya bunları etiketlemek veya ilgili sayfayı arkadaşlarıyla paylaşmak için kullanılabilmektedir. Sosyal medya bağlantısına tıkladığınızda ilgili sosyal medya platformuna tanımlama verilerinizi göndermiş olursunuz. Sosyal imlemeler üzerinden Solucan Gübresi Rehberi ile ilgili bilgileri paylaşan kişiler, Solucan Gübresi Rehberi adına konuşma veya Solucan Gübresi Rehberi’ni temsil etme yetkisine sahip değildir. Bu kullanıcılar ancak kendi görüş ve düşüncelerini paylaşmaktadır.